אודות Doron Travel – טיולים לגאורגיה וארמניה

אודות Doron Travel – טיולים לגאורגיה וארמניה

חברת  Doron Travel המתמחה בטיולים בגאורגיה וארמניה, הינה החברה הוותיקה ביותר הפועלת באזור, עם ניסיון של למעלה מ-15 שנים ובאופרציה רחבת היקף. כחברה בעלת ניסיון רב בהפקת טיולים מיוחדים ומורכבים, הפקות ריאליטי לטלוויזיה, טיולי קד"מ לחברות, ארגון כנסים וטיולים יוקרתיים, לרבות טיולי כשרות, אנו נחשבים למובילים ופורצי דרך בטיולים לגאורגיה, ארמניה והסביבה

קליפ מיוחד שצילמנו לזמר אליעד נחום בנופיה המרהיבים של גאורגיה

למה אותנו? מהרבה סיבות

במשך שנים רבות ביצענו את העבודה האמיתית בשטח, אך מאחורי הקלעים. רק בשנים האחרונות, כשהתחלנו להשתתף במכרזים, עברנו לקדמת הבמה. למרות שאיננו מוכרים כמו החברות הגדולות, תבינו לאחר בדיקה קלה שאנו הכתובת המקצועית ביותר בגאורגיה.

אנחנו, חברת  Doron Travel חברנו לחברות התעופה וחברות הנסיעות הגדולות במשק, כדי להציע לכם טיסות, מלונות ושרותי קרקע, יד ראשונה, ללא מתווכים, באיכות הגבוהה ביותר, תוך שימת דגש לכל פרט.

כתבתה של נגה ניר נאמן ב"הכל כלול"

מי אנחנו?

חברת  Doron Travel המתמחה בטיולים בגאורגיה, הינה החברה הוותיקה ביותר הפועלת באזור, עם ניסיון של למעלה מ-15 שנים ובאופרציה רחבת היקף. חברתנו עורכת טיולי אוטובוס, טיולי ג’יפים עם ליווי והדרכה צמודים, כמו גם טיולים מאורגנים וטיולי אינסנטיב לחברות. כחברה בעלת ניסיון רב בהפקת טיולים מיוחדים ומורכבים, הפקות ריאליטי לטלוויזיה, טיולי קד"מ לחברות, ארגון כנסים וטיולים יוקרתיים, לרבות טיולי כשרות. לאורך השנים אנחנו משתתפים במיזמים גדולים ובהפקות יוקרתיות עם מאות משתתפים בשותפות עם לשכת העסקים ישראל-גאורגיה.

https://www.masa.co.il/article/%d7%98%d7%91%d7%99%d7%9c%d7%99%d7%a1%d7%99-%d7%92%d7%99%d7%90%d7%95%d7%a8%d7%92%d7%99%d7%94-%d7%98%d7%99%d7%95%d7%9c-%d7%97%d7%95%d7%a8%d7%a3/

שיעור גאורגיה – ישראל היום

גאורגיה – טעימה, זולה ויפהפייה – אתר מאקו

טורקיה אאוט – גאורגיה אין, כתבתה של יולן כהן שודרה ב"התוכנית הכלכלית"

הוותיקה ביותר, האמינה ביותר, המרגשת ביותר !

בבעלותנו שני מלונות בטביליסי, חברה להשכרת ג'יפים, ואנים, מיניבוסים ואוטובוסים, חברת טיולים עם צוות של מדריכים מוסמכים, נהגים מקצועיים, מוסך ומוקד שירות למטיילים. מכיוון שאנחנו מחזיקים בידנו את כל האופרציה, אנחנו נותנים שירותי קרקע לרוב חברות התעופה ולמשרדי נסיעות מהגדולים בארץ, כמו: ישראייר, ארקיע, קשרי תעופה, תלמה, דיזנהויז, איסתא, גוליבר ועוד ועוד. כמו כן, חברתנו מחזיקה במושבים משוריינים על טיסות ישירות לגאורגיה.

טקס קבלת תעודת הצטיינות משר התיירות הגאורגי על הבאת מספר רב של תיירים

טיולי אינסנטיב לחברות

חברת Doron Travel ידועה בבניית מערכי טיול המהווים אטרקציה הן מבחינת איכות הטיול והשירות והן מבחינת הנופים והמקומות. אנחנו מאמינים בשירות אישי ובהתאמה מדוקדקת, לכן רוב החברות במשק בוחרות לצאת עם Doron Travel לטיולי תמריץ לעובדים.

אירחנו את ותיקי קבוצת מכבי תל אביב, אלופת אירופה המיתולוגית

סגירת תפריט
WhatsApp chat
דילוג לתוכן